Stowarzyszenie Paralotniowe Sudety

Impreza na zakończenie sezonu 2015

Zapraszamy wszystkich pilotów na zakończenie sezonu 2015, które odbędzie się w sobotę, 21. listopada w schronisku PTTK Andrzejówka w Rybnicy Leśnej k. Wałbrzycha.

Witam wszystkich Członków S.P.Sudety

Stowarzyszenie Paralotniowe Sudety i Karkonoski Klub Paralotniowy zapraszają wszystkich pilotów na zakończenie sezonu 2015, które odbędzie się w sobotę, 21. listopada w schronisku PTTK Andrzejówka w Rybnicy Leśnej k. Wałbrzycha. Zaczynamy od obiadu o 18:00, godzinę później rozdamy puchary i nagrody za Puchar Dzikowca, Paralotniowy, Puchar Srebrnej Góry, oraz Puchar Gór Kamiennych  . Po części oficjalnej bawimy się do późnych godzin nocnych .

W bufecie schroniska podczas trwania spotkania dostępne będzie między innymi świetne czeskie piwo oraz różne gatunki win. Na salę nie można wnosić własnego alkoholu; na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Wstęp na imprezę - 40 zł od osoby. W cenie zawarta jest obiadokolacja oraz piwo od 19:00 przekąski po godzinie 20:00. Noclegi w schronisku to dodatkowe 35 zł z własnym posłaniem (ze schroniskowym 45 zł), strych dla koneserów za 15 zł a w przypadku przeładowania Andrzejówki - polecamy noclegi (rezerwacja we własnym zakresie) w Chacie Zbója (Rybnica Leśna), w Wiejskiej Chacie (Rybnica Leśna),w Sudeckiej Gospoda (Rybnica Leśna) lub w Arkadii (Grzmiąca). Rezerwacja noclegów prowadzona jest przez Janusza - prosimy o kontakt mailowy na adres zarzad(malpa)paralotnie-sudety.pl  (tel. 503 03 99 33).

Wszyscy goście, którzy zostaną z nami na wieczorną imprezę, wezmą udział w losowaniu wartościowej nagrody – niespodzianki oraz losowanie nagrody głównej (System ratunkowy  firmy Charly) pomiędzy Pilotami biorącymi udział w Pucharze Dzikowca.

Do zobaczenia :-)